פתרון לשפיכה מהירה

איך מתגברים על שפיכה מהירה?

נתחיל מהסוף, פעולת השפיכה היא בעצם דרכו של איבר המין הגברי לפלוט החוצה את נוזל הזרע. באופן עקרוני נועד מנגנון זה לשמש את תהליך הרבייה בטבע (הזרע נפלט בחוזקה יחסית אל תוך הנרתיק הנשי ומשם עושה את דרכו אל הביצית). אך מכיוון שמדובר באחד התהליכים המענגים והנעימים ביותר המתרחשים בגופנו, משמשת השפיכה גם כרגע השיא של האקט המיני, פורקן פיזי ומנטלי עוצמתי.

מתי שפיכה היא שפיכה מוקדמת?

נפתח ונציין כי רבים מהגברים החווים שפיכה מהירה הם נערים או גברים צעירים, השכיחות יורדת לקראת גיל שלושים ואילך. זאת משום שישנו קשר ישיר בין ניסיון מיני לבין מהירות השפיכה ויכולת השליטה בה.

מתי בעצם מתחילות הצרות? כאשר מדובר בגבר בשל וכאשר השפיכה אינה מתרחשת בזמן מתאים, משמע, הגבר אינו שולט בתזמון הופעתה של השפיכה, היא מופיעה מהר מדי ולא זו בלבד שנוזל הזרע נפלט מעצמו אלא שחווית האורגזמה המתרחשת בדרך כלל בעיצומה של השפיכה נפגמת אף היא. התוצאה, אקט מיני קצר במיוחד, חוסר סיפוק לשני הצדדים ואף עוגמת נפש.

לתופעה הזו יש שם, היא מכונה שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת ונחשבת לאחת התופעות הנפוצות ביותר בתחום ההפרעות בתפקוד המיני בקרב גברים. לשאלה מתי שפיכה נחשבת למוקדמת, ישנה תשובה אחת והיא תלויה בתחושותיו של הגבר ובהיכרות שלו עם עצמו ועם החוויות המיניות הקודמות שלו. עם זאת ישנה הסכמה כי שפיכה לאחר כדקה בלבד נחשבת בהחלט לשפיכה מהירה המצריכה התייחסות מיוחדת וטיפול מתאים.

מחקרים מספרים

מחקרים בתחום המיני התבצעו ומתבצעים מדי שנה במיטב האוניברסיטאות וגופי המחקר ברחבי העולם. הקושי של החוקרים טמון בעיקר באיתור מועמדים שיסכימו להשתתף במחקר שעוסק בנושא שפיכה מוקדמת זאת משום שרוב הגברים חוששים לעסוק בבעיה ואף נמנעים במודע מפנייה לטיפול.

עם זאת הנתונים הקיימים מצביעים על מספרים המעידים על שכיחות גבוהה, למעשה אחד מכל שלושה גברים יחווה תקופה של שפיכה מהירה בחייו ולפחות אחד לעשרים גברים יסבול משפיכה מהירה כרונית.

נתונים על שפיכה מהירה שנאספו ממרפאות משפחתיות ברחבי העולם המערבי הצביעו על כך שכשלושים אחוז מהגברים המטופלים במרפאות אלו העידו על קשיים בתפקוד המיני בהם עשרה עד ארבעים אחוז שסובלים משפיכה מהירה.

בירור מקיף לצורך טיפול יעיל

יש לשלול גורמים נפשיים. הקשר בין גוף ונפש מוכח וידוע וכאשר מדובר במין לא ניתן להפריד כלל בין השניים. הגירוי, התשוקה והחשק המיני הם חלק בלתי נפרד מהאקט הפיזי, כאשר האיזון מופר מסיבה כלשהיא מתעורר קושי גדול בתפקוד. למשל במקרה של חוסר בטחון עצמי, חרדת ביצוע, לחץ וכדומה. במקרים בהם השפיכה המהירה היא עניין החוזר על עצמו מאז ומעולם יש לשלול גם טראומה מינית.

אנחנו בטבע דיירקט מאמינים כי לכל גבר (ולכל אישה כמובן) יש זכות לחיי מין מהנים ומלאי תשוקה. זו גם הסיבה שאנו משקיעים מאמצים אדירים בפיתוח מוצרים טבעיים .

כמוסות גברא PRO מסייעות להגברת החשק, התשוקה וההנאה במיטה , עוזרות לתחושת הגבריות והביטחון, לחיי האהבה מענגים ולילות ארוכים ומהנים.

המוצר אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי.

המידע באתר אינו רפואי ואינו התוויתי  ואינו מבוקר ע"י משרד הבריאות.

 

להזמנת כמוסות גברא PRO בצורה דיסקרטית וישירה הביתה לחץ כאן > מיוצר במפעל בעל רישיון משרד הבריאות מס' 4/939 תחת דרישות תקן G.M.P. ו- ISO2200