‪Google+‬‏

זיקפה חלשה

מהי זיקפה חלשה

בעיות זיקפה בכלל וזיקפה חלשה בפרט הן מנת חלקן של גברים רבים. מדובר בתופעה מוכרת וידועה באספקט הרפואי-מחקרי אך נחבאת אל הכלים בפן הטיפולי, משמע, רוב הגברים הסובלים מקשיי זיקפה או זיקפה חלשה נמנעים מקבלת טיפול רפואי או מהשתתפות במחקר כלשהו הנערך בנושא.

הסיבה העיקרית לקושי בחשיפה טמון בעובדה שקיים קשר הדוק ביותר בין מיניותו של הגבר והתפקוד שלו בחדר המיטות לבין הדרך בה הוא תופס את עצמו ואת הזהות הגברית שלו. במילים אחרות, עבור רוב הגברים איכות הביצוע בסקס בפרט מגדירה את רמת הגבריות בכלל.

מתי המטרד הופך לבעיה

זיקפה חלשה המתרחשת מדי פעם אינה מעידה על בעיה מורכבת שיש לטפל בה באופן יוצא דופן.כמו כן, היא אינה מעידה אף על אימפוטנציה. אין ספק שרוב הגברים היו רוצים ליהנות מזיקפה מלאה וחזקה בכל פעם שרק תחשק נפשם בקיום יחסי מין אך העובדות בשטח מראות כי עם השנים שחולפות ועם השיגרה יש לעבוד קצת יותר קשה על מנת לעורר מינית את מערכת המין ובראשה את הפין ובכדי להגיע לזיקפה מלאה יש לא פעם לערוך משחק מקדים מושקע.

אם כך מתי בעצם מתחילה הבעיה? כאשר מראש אין אפשרות להגיע לזיקפה מלאה גם לאחר מאמצים רבים וגם במקרים בהם ישנה זיקפה מלאה בתחילת האקט אך היא נחלשת בשלב מוקדם יחסית של המשגל ואפילו ברגע השיא.

 למה זה מגיע לי?

התשובה היא שזה לא. לאף גבר לא מגיע לחוש מתוסכל כל כך בעקבות בעיות זיקפה חלשה שמתרחשת שוב ושוב. אין ספק כי מדובר בתופעה שיוצרת מתיחות רבה בין בני הזוג, זורעת חוסר בטחון ואף פוגעת באגו הגברי ומייצרת חרדות עתידיות.

עם זאת ישנם לא מעט מקרים בהם הכתובת כמו שנהוג לומר, פשוט על הקיר. למשל במקרה של שימוש אינטנסיבי באלכוהול הגורם לבעיות זיקפה בכלל (אין אונות, שפיכה מהירה ועוד) ולזיקפה חלשה בפרט, שימוש בסמים (כנ"ל), נטילת תרופות כרוניות על בסיס יומי, פגיעה כלשהי ברמת ההורמון הגברי – סטטוסטורון, שינויים בלחץ דם, בעיות לב ועוד.

לא מעט גברים מעידים בנוסף על ההשפעה הפסיכולוגית של אירועים מסויימים על תפקודם המיני ובין היתר על הופעתה של זיקפה חלשה בעקבותיהם, למשל טראומה מינית, רגש דחייה, לחץ גדול וחרדת ביצוע ואחרים.

בואו נדבר על זה

זיקפה חלשה היא תופעה מתסכלת אך ניתנת לטיפול, העובדה כי ישנם לא מעט פתרונות צריכה לעודד גברים רבים לפנות לקבלת טיפול כזה או אחר. ההמלצה שלנו היא להתגבר על הקושי, לפנות אל הגורמים הנכונים ולהשיב את חיי המין המלאים והבריאים אל השיגרה.

אנחנו בטבע דיירקט מאמינים כי לכל גבר (ולכל אישה כמובן) יש זכות לחיי מין מהנים ומלאי תשוקה. זו גם הסיבה שאנו משקיעים מאמצים אדירים בפיתוח מוצרים טבעיים .

כמוסות הגברא PRO מסייעות להגברת החשק, התשוקה וההנאה במיטה , עוזרות לתחושת הגבריות והביטחון, לחיי האהבה מענגים ולילות ארוכים ומהנים.

לקריאה נוספת על בעיות נפוצות

למידע נוסף אודות כח גברא

המוצר אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי.

המידע באתר אינו רפואי ואינו התוויתי  ואינו מבוקר ע"י משרד הבריאות.

להזמנת כמוסות גברא PRO בצורה דיסקרטית וישירה הביתה לחץ כאן > מיוצר במפעל בעל רישיון משרד הבריאות מס' 4/939 תחת דרישות תקן G.M.P. ו- ISO2200