‪Google+‬‏

אימפוטנציה אצל גברים

אימפוטנציה, אין אונות

אנשים רבים הסובלים מבעיות בתפקוד המיני כמו גם אנשי מקצוע רבים נרתעים מהמילה אימפוטנציה, מילה שצברה במשך שנים רבות מוניטין רע וקונוטציות שליליות למדי, זאת משום שהיא נתפסה כגזר דין אכזרי במיוחד, למעשה לא מעט גברים רואים באימפוטנציה ביש מזל גדול שהופך את חיי המין לבלתי אפשריים ואת האגו הגברי לקטן במיוחד (תרחיש בלתי סביר שמתרחש בחיי אחרים אך לעולם לא בחייהם).

המציאות והמחקרים הרבים שנעשו בתחום, בעיקר בשנים האחרונות מצביעים על נתונים מעניינים ובראשם העובדה כי אימפוטנציה זמנית או קבועה הינה התופעה הנפוצה ביותר בקרב גברים שעברו את גיל חמישים. כמו כן מראים המחקרים כי אחד מכל חמישה גברים יסבול בחייו מתקופה של אין אונות או מאימפוטנציה ממושכת עד קבועה.

אם כך המוניטין של המילה אימפוטנציה די מוצדק, אך על מנת לשמור על אופטימיות נספר כי כיום יודעים מטפלים ורופאים להצביע על שפע של סיבות לתופעה המורכבת ואף להתאים את הטיפול הנכון, וכי רוב הגברים שיפנו לקבלת טיפול (טבעי, רפואי או פסיכולוגי בהתאם לצורך) בעקבות חוויות אין אונות יזכו לשפר את חיי המין שלהם ולהינות מהחיים.

מנגנון הזיקפה, אמת או חובה

הזיקפה מושגת בעזרת זרימת דם מכלי הדם ואל כלי דם הנמצאים ברקמת הפין. הזרימה לשני הכיוונים מאפשרת לרקמה הספוגית להתמלא ולהתקשח ולאחר מכן לפין להתרומם לזווית המאפשרת חדירה.

גברים בריאים חווים מדי יום יותר מזיקפה אחת, זו יכולה להופיע בעקבות ריגוש מיני כלשהוא כמו גם באופן בלתי רצוני מסיבות אחרות (לחץ שתן למשל). בלילה חווה כל גבר בממוצע 100 דקות של זיקפה (לא אחת אלא כמה וכמה).

אימפוטנציה, למי זה קורה ומתי?

כמו במקרים רבים אנו מבקשים מכם הגברים לא להניח כי לכם זה לא יקרה. הנחה זו כפי שציינו קודם שגויה, בעיקר אם מתייחסים לסטטיסטיקות בתוצאות המחקרים המובילים שנעשו בעולם המערבי בעשור האחרון.

ובכן, לאחר שסיכמנו שלכולם זה יכול לקרות נציין כי ישנם גברים שהסיכוי שלהם לסבול מאימפוטנציה גדול יותר מאחרים. למשל, גברים הסובלים ממחלות קשות כגון מחלות לב או כלי דם, מחלת הסוכרת, מחלות הפוגעות במערכת ההורמונלית כמו היפוגונדיזם, מחלות לחץ דם ועוד.

גם ניתוח באיברים פנימיים עלול לגרום לשיבוש בתפקוד המיני ומכאן לאימפוטנציה, למשל במקרה של ניתוח פולשני ומורכב במערכת השתן, בערמונית או במערכת העיכול ועוד. במקרים כאלה האימפוטנציה יכולה להיות זמנית בהחלט, עד להחלמה. עם זאת לא פעם במקרים קשים ומורכבים יותר נשארת האימפוטנציה כמצב נתון קבוע.

חוויתם תקופה של דיכאון? סובלים מחרדה או מלחץ? הזוגיות שלכם עלתה על שרטון והעסק בבוץ כלכלי? תתפלאו, מדובר בסיבות "טובות" מאד לחוות אימפוטנציה. איבר המין הגברי מושפע ישירות מהמוח שלכם, הגירוי המיני המופק במערכת העצבים של המוח הוא הגורם לדם לזרום בצורה מסויימת ולהביא לזקפה. התופעות המנטליות שציינו קודם משבשות לחלוטין את היכולת של הגבר לנתב את המוח לגירוי מיני כלשהו, הן גורמות לחוסר במצב רוח, לשפיפות קומה ולקשיים גדולים בתפקוד, מה שמוביל בין היתר גם לקושי בתפקוד המיני ולאימפוטנציה.

לקריאה נוספת על בעיות נפוצות

אנחנו בטבע דיירקט מאמינים כי לכל גבר (ולכל אישה כמובן) יש זכות לחיי מין מהנים ומלאי תשוקה. זו גם הסיבה שאנו משקיעים מאמצים אדירים בפיתוח מוצרים טבעיים .

כמוסות הגברא PRO מסייעות להגברת החשק, התשוקה וההנאה במיטה , עוזרות לתחושת הגבריות והביטחון, לחיי האהבה מענגים ולילות ארוכים ומהנים.

הרכיבים מהם מיוצר גברא פרו

המוצר אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי.

המידע באתר אינו רפואי ואינו התוויתי  ואינו מבוקר ע"י משרד הבריאות.

 

להזמנת כמוסות גברא PRO בצורה דיסקרטית וישירה הביתה לחץ כאן > מיוצר במפעל בעל רישיון משרד הבריאות מס' 4/939 תחת דרישות תקן G.M.P. ו- ISO2200