‪Google+‬‏

כח גברא

שפיכה מוקדמת - בעיה מוכרתכח גברא לשיפור חיי המין

כוח הגברא הוא ככל הנראה הכוח האנושי החזק והחשוב ביותר הקיים בטבע. האם יכולה הייתה האנושות להמשיך ולהתקיים מבלי שגברים יינחנו בכוח גברא? האם כאנושות מודרנית בעולם המערבי בו אנו חיים היינו יכולים להתנהל באותו האופן סביב נושא המיניות מבלי להתייחס לכוח הגברא רב העוצמה?

התשובה היא ככל הנראה, לא. כוח הגברא של הגבר ממלא אותו רצון לקיום יחסי מין, מלבד זאת הוא מאפשר לו את קיום האקט עצמו (ולבסוף גם את הפליטה המביאה את מנגנון ההתרבות למיצוי שלם). פסיכולוגים, מטפלים מיניים ורופאים מהתחום מעידים אף הם על חשיבותו המנטלית והפיזית של כוח הגברא ומציינים מהעבר השני של המתרס את הקושי העצום בהשבתו של כוח גברא שאבד (חווית אין אונות וכדומה).

  • כח גברא, מסתורין ואהבה

מה בעצם מבקשים אותם גברים להשיג?

ובכן, רוב הגברים המחפשים אחר פתרון לכוח הגברא מעוניינים בעיקר בזיקפה חזקה וארוכה יותר, אך גם בהשגת שחרור מיני והסרת עכבות ואפילו הגברת החשק המיני והפיכת האקט לחזק ועוצמתי יותר. במילים אחרות, את הדרך אל האהבה.

נחזור לרגע אחורה בזמן אל עבר השבטים הקדמונים ונציין כי החוקרים והאנתרפולוגים ברחבי העולם מצאו כי הרצון לחזק את כוח הגברא לא הומצא בדורנו כמובן אלא קיים מזה אלפי שנים. למעשה בכל דור ובכל מקום על פני הגלובוס עסקו גברים במציאת דרכים שונות ומשונות להפיכת כוח הגברא לעוצמתי יותר. תיעודים נדירים מאפריקה, המזרח הרחוק, אירופה ומקומות נוספים חושפים את השימוש במגוון שיטות ואמצעים ובאופן כללי את החיפוש אחר פתרון אולטימטיבי לחיזוק כוח הגברא. מדובר במסע רצוף מסתורין, עמוס אמונות טפלות, בעלי חיים, תבשילי קסמים, אבקות ומרקחות סודיות. 

עלי גינקו ידועים בחיזוק כח גברא

עלי גינקו ידועים בחיזוק כח גברא

  • מעוררי כח הגברא

נצא לטיול קטן באפריקה, שם צמחי היוהימבה והגינקו כיכבו ועדיין מככבים כמעוררי כוח גברא מופלאים, אבקת היוהימבה מופקת מגזע העץ ונחשבת לויאגרה עוצמתית. גם הגינקו צמח מופלא המאפשר זרימת דם מוגברת מטפל בחיזוק כוח הגברא ומאפשר אפילו לסובלים מאין אונות שיפור במצב, כיצד, בעזרת החומרים הפעילים המצויים בו.

רוצים עוד? בבקשה: גם שוקולד, פרח האורכידאה, מרק צלופחים, אבקת קרן קרנפים, פרח צמח השומר והאניס, עלי בזיליקום, צדפות ים, אבקה עשוייה פין של שור או תאו. כל אלו מתוארים בספרות העולמית כאפרוזודיאק – מעוררי חשק ומחזקי כוח גברא. כאמור הדרך אל האהבה רצופה כוונות טובות, מסתורין וככל הניראה גם כמה ימים של ציד.

אנחנו בטבע דיירקט מאמינים כי לכל גבר (ולכל אישה כמובן) יש זכות לחיי מין מהנים ומלאי תשוקה. זו גם הסיבה שאנו משקיעים מאמצים אדירים בפיתוח מוצרים טבעיים .

כמוסות גברא PRO מסייעות להגברת החשק, התשוקה וההנאה במיטה , עוזרות לתחושת הגבריות והביטחון, לחיי האהבה מענגים ולילות ארוכים ומהנים.

להזמנת כמוסות גברא PRO בצורה דיסקרטית וישירה הביתה לחץ כאן > מיוצר במפעל בעל רישיון משרד הבריאות מס' 4/939 תחת דרישות תקן G.M.P. ו- ISO2200 עוד על בעיות זקפה לחץ כאן >>

 

המוצר אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי.

המידע באתר אינו רפואי ואינו התוויתי  ואינו מבוקר ע"י משרד הבריאות.